Training beschrijving

2-Daagse Design Thinking Creatieve Facilitatie Training (Certificaat) *met AI

Leer hoe je creatieve facilitatie combineert met Human-Centered Design om deelnemers te inspireren, ideeën te ontwikkelen en concrete oplossingen te realiseren. In deze 2-daagse praktijkgerichte training ontdek je hoe je workshops effectief begeleidt, van brainstorms en co-creatie-sessies tot ideation- en prototyping-workshops. Je leert technieken om deelnemers actief te betrekken, energie vast te houden en resultaten te vertalen naar toepasbare oplossingen.

De training start met een online kick-off van 1 uur, gevolgd door 2 energieke in-person dagen in onze studio in Amsterdam, waarin je de tools en technieken direct oefent en toepast op realistische cases.

Vroegboek kortingsprijs

€ 1.495,00

Huiswerk

Lezen + eigen project + mindsetter

Taal

Nederlands

Reguliere Prijs

€ 1.595,00

Betrokkenheid

2 dagen, 8 uur per dag

Cursustype

Op locatie

Choose your session

Sep
30

Amsterdam

2-Daagse Design Thinking Creatieve Facilitatie Training (Certificaat) *met AI
Dec
03

Amsterdam

2-Daagse Design Thinking Creatieve Facilitatie Training (Certificaat) *met AI
DATUM
...

Request Incompany

Tailor-made coaching around your challenge

Over deze training

Let op: basiskennis van Human-Centered Design-methodologie is vereist. Twijfel je of deze training geschikt is voor jou? Neem contact op om te ontdekken of jouw ervaring past bij dit programma.

We bieden zowel de Nederlandstalige Human-Centered Design & Creatieve Facilitatie als een Engelstalige versie aan. Bekijk onze kalender voor data en schrijf je vandaag nog in om je facilitatieskills en creatieve impact te vergroten.

Wat je zult leren

Tijdens de twee dagen oefen je verschillende aspecten van het faciliteren van Design Thinking sessies door aan een uitdaging te werken. Met een sterke focus op je persoonlijke begeleidingsstijl, groepsdynamiek, energizers en mindsetters, leer je hoe je energieke en effectieve workshops geeft voor een gemengd publiek.

Welkom & Evaluatie

Introductie
Principes van Faciliteren
Facilitatiekansen

Mindsetters & Uitstraling

Managen van energie
Persoonlijke presentatie
Facilitatiekansen

Ontwikkelen & Teamdynamiek

Probleemstelling
Groepen beheren
Facilitatiekansen

Implementatie & Persoonlijk Plan

Facilitatiekansen
Action Plan
Persoonlijke coaching

Coachingsessie

Vervolggesprek met de trainers om eventuele uitdagingen die je ervaart met betrekking tot een on-the-job Facilitatiekans te bespreken

Deelnemersprofiel

Deze training is ontworpen voor:

Managers of Teamleiders...

...die hun team willen begeleiden bij het implementeren van Design Thinking in hun dagelijkse werk


Leidinggevenden…

…die ervaring hebben met de Double Diamond methodologie en de tools die worden gebruikt in het Design Thinking proces en op zoek zijn naar uitbreiding van hun facilitatie vaardigheden

Professionals (individuen)...

...die Design Thinking sessies met vertrouwen willen kunnen begeleiden

Facilitators & Moderatoren...

...op zoek naar een verdiepende training hoe je het integreren van de Design Thinking methodiek binnen projecten en processen professioneel faciliteert

Basiskennis van het Design Thinking proces & tools is vereist

Huiswerk: 1 uur voorbereiding & persoonlijke kennismaking Miro board



Ontmoet je trainers

Onze deskundige Facilitators zullen hun ervaring en trucs delen over het implementeren van Design Thinking in projecten en organisaties. Zo kun je Design Thinking direct toepassen in je dagelijkse werkomgeving.

Jeroen van der Weide

Senior Partner & Lead Facilitator

Partner & Senior Facilitator en faciliteert teams in creatieve processen en brainstormsessies. Hij heeft een MA in Nederlands Theater, Film & Communicatie. 

Tim Schuurman

Medeoprichter & Senior Facilitator

Partner & Senior Facilitator bij DesignThinkers. Met een MBA & MSc in zakelijk & financieel management heeft combineert hij zijn zakelijke achtergrond met innovatie.

Certificaat

Na afronding van de training ontvang je een certificaat van de DesignThinkers Academy. We sturen je alle tools en materialen waarmee je tijdens de training hebt gewerkt en krijg je toegang tot onze Leer en Ontwikkel Bibliotheek.

Neem contact op

Choose your session

Sep
30

Amsterdam

2-Daagse Design Thinking Creatieve Facilitatie Training (Certificaat) *met AI
Dec
03

Amsterdam

2-Daagse Design Thinking Creatieve Facilitatie Training (Certificaat) *met AI
DATUM
...

Request Incompany

Tailor-made coaching around your challenge

Course leaflet

Course leaflet